Reklama
Reklama

Lidl - gazetki promocyjne Libiąż(małopolskie pow. chrzanowski)

Ocena sieci
O sieci Lidl

Lidl to sieć sklepów spożywczych, która jest znana na całym świecie. Sklepy Lidl pojawiły się w 1973 roku, sieć została założona w Niemczech przez Ludwika Lidla. Sklepy sieci Lidl charakteryzują się bogatą ofertą świeżych produktów, takich jak dojrzałe owoce, zdrowe warzywa, różnorodne gatunki mięs i serów z całego świata. Oferta handlowa Lidla również zawiera artykuły kuchenne, wyposażenie wnętrz, artykuły modowe dziecięce i odzież dla kobiet i mężczyzn na każdy sezon. W sklepie Lidl można również upolować gorące promocje na dekoracje dla domu, narzędzia do ogrodu oraz różnorodne gry planszowe i książki dla rozrywki dla całej rodziny.

 

Gazetki promocyjne Lidla pojawiają się regularnie. Aktualne promocje w sklepie można sprawdzić nie tylko w broszurach i ulotkach Lidl, ale również w katalogach, gdzie często jest przedstawiona oferta non-food Lidla. Jeśli poszukujesz świetnych promocji na wycieczki oraz rabaty na oferty podróżnicze, to zajrzyj do katalogu podróżniczego Lidla. Znajdziesz tam zarówno ofertę dla siebie, jak i dla całej rodziny.

 

Lidl posiada również sklep internetowy oraz aplikacje Lidl Plus. Na stronie sklepu internetowego Lidl można znaleźć nie tylko aktualne oferty i promocje, ale również okazje na następny tydzień lub okazje na przyszły sezon. Lidl posiada szeroką bazę produktów spożywczych. W gazetce promocyjnej Lidl można sprawdzić oferty obowiązujące na świeże owoce i warzywa w kategorii Ryneczek Lidla oraz odkryć nowe smaki przedstawione na stronach gazetek Lidla. Sieć podziwia swoich klientów nowymi produktami z różnych zakątków świata co tydzień. Lidl godziny otwarcia sklepów można sprawdzić wpisując adres sklepu w zakładce "Lokalizacja". Aktualne dane można również znaleźć na stronie sklepu.

Najbliższe sklepy sieci Lidl
Sklepy sieci Lidl w innych miastach
Reklama
Opinie o sieci Lidl
Avatar autora
  • ...
  • 03/01/2018
Uważajcie na zakupiony sprzęt elektryczny czy elektroniczny - baaardzo słaba jakość! Problem z reklamacją lub wymianą pomimo 3 letniego okresu gwarancji, chociaż trudno mówić o okresie gwarancji skoro produkty w ogóle nie spełniają swoich funkcji już na samym początku użytkowania. Przykład nr 1. blender ze szklanym pojemnikiem - przy blendowaniu "grubszych''produktów, czy kruszeniu lodu jak zapewnia instrukcja nie powinno być problemu - a jednak sprzęt przegrzewa się i śmierdzi.Przykład nr 2. - odkurzacz do czyszczenia kominka z popiołu (okropny bubel) w żadnym stopniu nie spełnia swojej funkcji - zapycha się już przy pierwszym użytkowaniu, za słaba moc silnika,wyje i nie wyciąga popiołu. Ta jedna gwiazdka jest dla ludzi tam zatrudnionych. Nie polecam produktów z Lidla!!!!
Avatar autora
  • ...
  • 19/07/2017
Lidl podobnie jak Kaufland to sklepy oferujące towary niskiej jakości o produktach mięsnych lepiej nie wspominać chyba że zostały zrobione za granicą i w oryginalnych opakowaniach przyjechały. Produkty są gorszej jakości w wyższej cenie o czym można się łatwo przekonać. Obsługa klienta przynajmniej w Lidlu choć zasługuje na komentarz szkoda strzępić języka. Co do promocji i wyprzedaży to zazwyczaj ceny są wyższe niż w innych sklepach Ja się o tym przekonałem przy okazji wyprzedaży kurtek które był po ok 400zł a w sklepie obok bez promocji były po 289zł.
Avatar autora
  • ...
  • 02/07/2017
Wczoraj kupiłam kwiat w doniczce,cena na pólce 9.99zl.po przyjechaniu do domu na paragonie widnieje cena 29.99zl R.Ż.HORTENSJA OGROD...nr.wydruku 485296 z dn.01.07.17r. Pilnować i pytać przy kasie za ceny każdego towaru.To już nie pierwszy raz.Robienie klienta w...skandal.Książki za naklejki,brak...itd...
Avatar autora
  • ...
  • 06/06/2017
Wprowadzacie klientów w błąd. Zakupiłem promocyjne piwo Calsberg w ilości 2 x 4 . Z informacji wynika, że zakupując te ilość, za drugi czteropak płacimy 50%. Za całość zapłaciłem 16.71 zł. Jeżeli piwo jest po 2.09, to za pierwszy czteropak zapłaciłem 8.36 zł i za drugi zapłaciłem tyle samo. Nie czarujcie, tylko napiszcie, że piwo jest po 2.09 i koniec. Nie ma żadnego drugiego czteropaku za 50%.
Avatar autora
  • ...
  • 13/05/2017
Witam. Mam takie pytanie, chodzi o stikeez Smerfy dla dzieci. Dlaczego w Irlandii, promocja była taka, że za zakupy za 30€ dostawało się Smerfa przy kasie, ale można było wziąć również całą garść, ile dusza zapragnie za 0,50 € za szt. A w Polsce za 50 zł.jednego bądź owoce i warzywa, pani w kasie dostaje wydruk, dać 2 Smerfy. Samemu nie można kupić, tylko wyliczone. W Irlandii inaczej, w Polsce inaczej, a przecież Lidl to jedna sieć.
Reklama
Reklama